Проведення 25 вересня 2019 року Радивилівською районною радою Рівненської області конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства "Радивилівська районна лікарня" Радивилівської районної ради Рівненської області

 

          Відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я», 

Неділя, 17 червня 2018 10:47

З днем медичного працівника!

Нехай усі побажання, які звучать у вашу адресу будуть правдиво щирими.
Бажаю вам легких чергувань, спокійних ночей, достойної шани за вашу працю.

П'ятниця, 15 червня 2018 14:24

Довгі кілометри за життя

У Радивилові відкрили філію амбулаторного гемодіалізу. Відтепер пацієнтам не потрібно буде долати сотні кілометрів до обласної клінічної лікарні для проведення життєво необхідної процедури. 

Четвер, 14 червня 2018 14:15

Небезпечні міфи про вакцинацію

Міф: «Краще перехворіти природним шляхом, ніж зробити щеплення».

Правда: Вакцинація — завжди найкращий варіант, оскільки вона або попереджає захворювання взагалі, або не допускає тяжкого перебігу хвороби і появи ускладнень внаслідок інфекційних хвороб.

Вівторок, 29 травня 2018 14:07

Лікар для кожної сім'ї

Обрати свого лікаря – означає визначитись з терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, якому ви готові довірити своє здоров’я.

Відповідно до українського законодавства, форма медичної довідки для вступу до ВНЗ – це 086/о. Даний документ необхідний абітурієнту при вступі до вищого навчального закладу, а також до установ середньої професійної освіти.